מתקני תצוגה לתכשיטים מאמר

תכשיטים היו חלק מחיינו מאז ומעולם וכך גם היום, לא לחינם אחד המשפטים המפורסמים בעולם כבר למעלה מעשרות שנים הוא משפט המחבר בין בני האדם לתכשיטים: "יהלומים הן חבריה הטובים ביותר של האישה". בימים עברו התכשיטים היו סמל סטטוס שנועד לציין את ההיסטוריה המשפחתית, קשרים חברתיים או אירועים משמעותיים בחיי האדם. בימינו התכשיטים כבר פחות מסמלים דברים גדולים מהחיים והם אביזר אופנתי יותר מכל דבר אחר.

כיום חנויות התכשיטים מתחרות אל ליבם של הלקוחות בכמה מישורים כאשר המישור החשוב ביותר הוא כבר לא העלות והכסף אלא תצורת ההצגה וההנגשה של התכשיט, מה שזה אומר בקצרה זה שכיום מתקני התצוגה לתכשיטים הפכו לחשובים לא פחות מאשר התכשיט המוצג עליהם.

בהתחלה חשבנו שבמאמר הזה פשוט נציג לכם חנויות תכשיטים מרחבי העולם ונבחן כיצד מתקני התצוגה לתכשיטים משפיעים על עיצוב החנות ועל המכירות בה. אבל לאחר שהתחלנו לצלול לעומקו של הנושא גילינו שאומנם יש הרבה חנויות מרשימות אשר מעוצבות בצורה מופתית ומעוררת השראה אך אנו רוצים להעניק לכם ערך מוסף ונשתדל גם לתת פה טיפים לעיצוב והצגת התכשיטים בחנות.

תצוגת תכשיטים בחנות

חמישה טיפים להגדלת המכירות באמצעות מתקני תצוגה לתכשיטים

אנשים ניגשים לחנויות התכשיטים (או לאתרי האינטרנט אבל בזה לא ניגע היום) לקנות מתנה, לפנק את עצמם במשהו יפה או על מנת להנציח מאורע חשוב וגורלי בחייהם. הם פונים אליכם ברגעים הגדולים והקטנים בחייהם והשאלה הרלוונטית ביותר היא כיצד אתם יכולים למקסם את הרווח שלכם.

 • לבנות מותג –

  זה אולי נשמע כמו דבר בסיסי אבל השאלה הראשונה שאתם צריכים לשאול את עצמכם בנוגע לעסק שלכם היא, מי אני?, התשובה שתתנו לשאלה הזו היא שתוביל כל צעד ושעל בעסק שלכם.
  אדם חכם אמר פעם "תכשיטים זה כמו מיתוג, מה שאתה לא רואה, אתה מרגיש" המשפט הזה מקסים ברמות מכיוון שהוא גורם לך להבין לעומק את החשיבות של המותג. האם כשהלקוח נכנס לחנות אתם מציעים לו שתייה חמה? מברכים אותו? האם יש לכם כיסאות נוחים לשבת בהם? כל הדברים הללו מחזקים את המותג ואת החתימה הייחודית שלכם בכל הנוגע לשירות לקוחות.

 • דאג ללקוחות –

  גם הנושא הזה יכול להישמע לכם טריוויאלי ונדוש אך ככל שתקשיבו ללקוחות שלכם יותר מאשר לעצמכם כך הם יגידו לכם בדיוק מה הם רוצים, מה אתם יכולים לשפר בשרותיות שלכם. גם ברמה הספציפית של כל לקוח ולקוח חשוב תמיד לשאול שאלות מנחות על מנת שתוכלו להציע לו את אשר הוא מחפש ברמת הדיוק הגבוהה ביותר.
  פתרונות תצוגה לתכשיטים

 • חיבור בין הלקוח לתכשיט-

  כיום, בעידן הטכנולוגי אנשים כבר לא באמת צריכים חנויות תכשיטים, הם יכולים לגשת לאינטרנט ולמצוא בדיוק את התכשיט שהם מחפשים (עד לרמת המשקל של היהלום) במסגרת התקציב שיש להם. אבל ברגע שהם מחליטים להיכנס לחנות התכשיטים הם מחפשים ערך מוסף, משהו שהאינטרנט לא יכול לתת להם וכאן אתם נכנסים לתמונה על ידי כך שתייצרו חיבור רגשי בין הלקוח לתכשיט ובאמצעות כך תוכלו לסגור את המכירה.

 • נוחות החנות-

  זה מתחבר לנושא הראשון שדיברנו מבחינה עיצובית אבל אתם תמיד צריכים לחשוב שהחנות שלכם צריכה לא רק להיראות יפה ומזמינה אלא גם נוחה על מנת שהלקוח ירצה לבלות בה זמן ושיהיה לו ספייס ונוחות להתחבט במחשבותיו.
  עוד דבר זה כמובן כיצד אתם מציגים את התכשיטים במערכות התצוגה שלכם, כלל ברזל הוא שהדלפק צריך תמיד להיות בגובה הפופיק וכך הלקוח לא יצטרך להתכופף יתר על המידה על מנת לבחון את התכשיטים.
  תכשיטים מוצגים בחנות

 • סיוע כלכלי-

  זה כבר נושא רגיש ולכן לא נדון בו עמוקות אך הוצאה כספית על תכשיטים יכולה להיות כבדה מאוד על הרבה אנשים, אם תוכלו להציע להם פריסת תשלומים או כל סוג אחר של סיוע בתשלום אתם תראו איך יותר ויותר אנשים מבצעים אצלכם עסקאות גדולות יותר.

אם אתם מחפשים אחר מתקני תצוגה לחנויות תכשיטים או כל פתרונות תצוגה באשר הם אז הגעתם למקום המושלם, אצלנו בריג'נסי אנחנו מתמחים במתן פתרונות תצוגה מתקדמים ומגוונים לכלל התחומים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור עמנו קשר דרך האתר או להתקשר אלינו ל0723341120 ולראות כיצד החנות שלכם משתדרגת במתקן תצוגה חדש או בעיצוב חדיש שיקפיץ את החנות שלכם לגבהים חדשים.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.