למה חובה ארון תצוגה שקוף בחנות

הנחת היסוד שלנו אומרת לנו שארון תצוגה שקוף הוא פתרון קל מדי, ההיגיון מכריח אותנו לחשוב שאפשר לנסות ולמצוא פתרונות תצוגה מעניינים יותר מאשר ארון תצוגה שקוף. אבל יש מקרים רבים שבהם דווקא הפתרון הפשוט ביותר, הוא הפתרון המושלם. יצאנו למסע בעקבות פתרונות מידוף לחנויות וחזרנו עם כמה רשמים על אחד מהפתרונות הקלאסיים והמוכרים ביותר, ארון התצוגה השקוף.

למה נמאס לנו מארון תצוגה שקוף ולמה מדובר בטעות

כשאנחנו נכנסים אל החנות שלנו אנחנו לא רואים אותה כמו הלקוחות שלנו. אנחנו בילינו בה ימים ולילות כדי לסדר ולארגן, להביא כל פרט ופרט לדרגת שלמות. אבל הלקוח שלנו מגיע לחנות בפעם הראשונה והוא חווה אותה בצורה אחרת, טרייה וטהורה. לכאורה לנו כאנשי מקצוע, ארון תצוגה שקוף נדמה כדבר חסר מעוף. כבחירת מחדל שאנחנו עושים כשאנחנו רוצים להציג פריט כלשהו אך בכל זאת לשמור עליו מוגן. אך הלקוח שנכנס בדלת לא רואה את זה כך. הוא רואה פריט שמוצג כמו במוזיאון ולכן חשוב תמיד לנסות ולראות את החנות לא כמי שתכנן אותה, אלא כמי שחווה אותה בפעם הראשונה.

כשהמציאו את ארונות התצוגה השקופים, המחשבה הייתה שצריך להעניק כבוד לפריט על ידי כך שהארון לא יתפוס תשומת לב. אבל זה משהו ששייך לעבר הרחוק. היום אפשר להשיג ארונות תצוגה מדהימים ומגוונים שיהפכו את התצוגה הקונבנציונלית לחוויה ייחודית. כל מי מכם שחושב שהוא כבר ראה ארון תצוגה שקוף בחייו, חייב לעצמו להגיע אלינו ולראות את הדור החדש של ארונות התצוגה. לקחנו את אחד מאבות היסוד של עולם המידוף לחנויות והצלחנו לרענן אותו, אך עדיין לשמר את התכונות החשובות שלו. אנחנו רוצים להציע לכל אחד ואחת מכם למחוק את כל מה שחשבתם על מדפים לחנויות ולהכניס חיים חדשים בתצוגת החנות שלכם. האפשרות שיש בפניכם לחדש ללקוחותיכם את תצוגה החנות, בצורה אלגנטית ומעודנת, עשויה להיות הדבר שחיפשתם במשך תקופה ארוכה כדי לרגש ולחדש. רק דמיינו את החנות שלכם אחרי מתיחת פנים עיצובית ואת ההשפעה הישירה של זה על מחזור המכירות.

פתרונות תצוגה מינימליסטיים ומרגשים

ישנן גישות עיצוביות רבות שכל מטרתן הוא לעודד מכירות ולהצליח להניע את הלקוחות. הגישה המינימליסטית מאמינה שהמוצר עצמו הוא הדבר החשוב ביותר ושעיצוב החנות צריך לשרת את המוצר. כדי להצליח לעמוד במשימה, נדרשים מאיתנו פתרונות מידוף שמשדרים יוקרה ועוצמה, אך עושים זאת בדרכים מעודנות. ארון תצוגה שקוף מעניק ערך מוסף למוצרים המוצגים בתוכו על ידי הצגתם במרחב והרחקתם מידי הלקוחות. הפן הפסיכולוגי פה הוא מה שעושה את ההבדל, העובדה שהלקוחות לא יכולים לגעת במוצר הופכת את המוצר למבוקש יותר ואילו ההדגשה שלו במרחק מגבירה את הסקרנות לגביו.

היתרונות המפתיעים של ארון תצוגה שקוף

פתרונות תצוגה מינימיליסטיים מנסים להביא את אותו אימפקט רגשי של עיצוב גדוש, אך לעשות זאת במינימום פרטים. הרעיון שמאחורי הגישה הזו הוא לאפשר ללקוח מרחב נעים להלך בו, ועל ידי כך להוריד את המחסומים ואת ההתנגדויות שלו ולעודד אותו לבצע רכישה בחנות. בריג'נסי פתרונות תצוגה הצלחנו להביא את המינימליזם העיצובי לדרגת אומנות בעזרת ניסיון רב שנים והבנה מעמיקה על אודות ההשפעה של העיצוב על המכירות ועכשיו אנחנו מזמינים אתכם לקצור את הפירות.

בואו לרענן את החנות שלכם ולשפר את התצוגה שלכם עם מגוון של פתרונות תצוגה שיותאמו במיוחד בעבור העסק שלכם. אם תיצרו איתנו קשר נוכל לשוחח ולהבין לעומק את החזון ואת המטרות שלכם, לחשוב יחד איתכם על דרכים מקוריות לשדרג את החוויה שלהחנות ובסוף גם לייצר מידוף ייחודי לחנות שלכם. אל תסתפקו בפתרונות מידוף סטנדרטיים. לעסק שלכם מגיע הרבה יותר מזה ועכשיו יש לכם הזדמנות מופלאה לעשות את הבחירה הנכונה ולרענן את איך שאתם תופסים את עיצוב החנות.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.