בשנים האחרונות, נכנס טרנד חדש בכל הקשור לעיצוב הפנים ועיצוב הבית הנקרא חיפוי קירות. ניתן לבצע אותו בקירות הסלון, המטבח, החדרים ואפילו במשרדים פרטיים. הוא מוסיף המון צבע ויופי לחלל בו הוא נמצא וניתן לבחור אותו מתוך מגוון של עיצובים וסגנונות.

אם הנכם מתקשים לבחור את החיפוי המתאים עבורכם, תוכלו להיעזר בבעלי מקצוע המבינים בתחום. במידה ואתם בתחילת תהליך עיצוב הבית, תוכלו להיעזר במשרד אדריכלים ומעצבי פנים, שיוכל לתת לכם שירות מקצועי בנושא ולהפנות אתכם לחנויות המתמחות בחיפוי קירות ואף להתאים לכם את החיפוי המושלם.

חיפוי קירות – רעיונות להלבשת הקיר

כל כך הרבה דוגמאות של חיפויי קירות ולא ברור לכם מה לבחור ומאיפה להתחיל? תנו לנו להציג בפניכם מספר רעיונות שכבשו אותנו. ניתן להשיג את מרבית החיפויים הללו ללא כל בעיה בחנויות וגלריות המתמחות במכירת חיפויים.

קיר עתיק – נסו לדמיין בביתכם, קיר אחד שיראה במראה עתיק. אין צורך לשפשף את הקיר, אלא פשוט להלביש עליו חיפוי עם טקסטורה מיושנת. כאשר הצבעים השולטים בה, הם גוונים של חום, צהוב ושמנת.

קיר לבנים – אתם לא צריכים לשים לבנים אמיתיות כדי לצור מראה של קיר לבנים. כל מה שצריך הוא לבחור חיפוי בדוגמה הזאת. זה מעניק מראה כפרי וייחודי לחלל בו הוא נמצא. הוא מאוד מתאים לקיר של סלון או פינת אוכל.

תלת מימד – חיפוי המתאים בעיקר לחנויות ומשרדים, הנראה כמו יצירת אומנות לכל דבר. הצורה התלת מימדית, מוסיפה עומק ועניין לכל קיר.

קיר ברייל – החיפוי הזה מתאים כמעט לכל קיר, עליו כבר מותקן טפט כלשהו. במקום לקלף את הטפט הקיים, ניתן להתקין ישירות את החיפוי. מראה הברייל הופך את הקיר למעניין. במידה ומשלבים את דוגמת הברייל עם דוגמת תלת מימד, מצליחים לצור תחושה של חלל גדול יותר.

את כל החיפויים הללו, ניתן כמובן להתקין גם בתוך הבית וגם בחוץ. כך שבמידה ואתם רוצים להעניק לבית מראה חיצוני מרענן ומעוצב, תוכלו גם ליישם את השימוש בחיפויים, בגינה ובקירות החיצוניים של הבית. את החיפויים, ניתן להתקין באופן עצמאי או לבקש התקנה מהחברה ממנה אתם רוכשים אותם. חשוב לרכוש חיפויים המיוצרים מחומרים ידידותיים לסביבה והכי חשוב איכותיים, כך שיחזיקו לאורך זמן רב.

שורה תחתונה

בדקו מחירים בחברות מקצועיות המתמחות בייצור ומכירה של חיפויים. המחירים עשויים להתחיל מכמה מאות שקלים עד אלפי שקלים למטר, תלוי בדוגמה ובחומרים מהם מיוצר החיפוי.
יתרה מזאת, בדקו גם המלצות על החברה ובקשו במידה ואפשר, לראות עבודות שבוצעו אצל לקוחות פרטיים או עסקיים. כך תוכלו לראות בפועל את איכות המוצר. ישנן גם חברות המעניקות אחריות על החיפוי, בדקו שאתם אכן זכאים לה.