איך להבליט מוצר בצורה חכמה

איך להבליט מוצר בצורה חכמה

בעלי חנויות מבינים את הדילמה הזו וניצבים מולה באופן כמעט יום יומי, איך להבליט מוצר בצורה חכמה מבלי שהלקוח ירגיש שדוחפים לו את המוצר ומובילים אותו אל עבר רכישה של מוצר כזה או אחר. הסיבות לכך שאנו רוצים להבליט מוצר בחנות יכולות להיות מרובות ומגוונות, למשל יש מוצר אחד שהמכירות שלו לא מצליחות להתרומם והוא צריך דחיפה או שיש מוצר חדש שצריך לדחוף קדימה ולחשוף לציבור שטרם שמע עליו.
כמובן שיש דרכים רבות לעשות זאת באמצעות מתקני תצוגה וסטנדים אך גם להשתמש בהם בצורה נכונה דורש ידע ותכנון, לכן החלטנו לרכז בעבורכם כמה שיטות מוכחות שיסייעו לכם להבליט מוצר בצורה חכמה ולאו דווקא באמצעות מתקני תצוגה סטנדים לחנויות.

4 דרכים להבליט מוצר עם מתקני תצוגה

4 שיטות שיעזרו לך להבליט מוצר בצורה חכמה

 • שנו את התצוגה באופן חודשי

  לא רק בחגים ובעונות של סיילים, נסו לגוון ולרענן את תצוגת המוצרים בחנות באופן תדיר על מנת לחדש ללקוחות, להציג להם דברים חדשים ולמשוך אותם עם תצוגה רעננה וסטנדים מלהיבים. נסו לתכנן מראש כיצד תראה התצוגה שלכם ואם חלק ממנה הגיע מספק אחד לפני החלק האחר חכו שהכול יגיע. הרשתות הגדולות מחלקות לכל הסניפים שלהם חוברות מדויקות עם פירוט תיאורי וויזואלי של איך אמורה להיראות תצוגת החנות בסופו של דבר – נסו ליישם את המחשבה הזו.

 • הדגישו את מה שהלקוח רוצה ולא את מה שהוא צריך

  אם הלקוח נכנס אליכם לחנות במטרה לקנות מוצר מסוים שהוא צריך ומחפש אותו אז כנראה שגם אם לא תציגו את המוצר הזה בצורה יפה ונוחה על מתקני תצוגה הוא בכל זאת יחפש, ימצא וירכוש את המוצר. לכן עליכם להראות לו את המוצרים האחרים שהוא אולי רוצה אבל לא בהכרח צריך. תתפלאו כמה לקוחות יבחרו לקחת את המוצר המוצג והנחשק מאשר הגרסה הזולה שתיכננו לרכוש מלכתחילה.

 • מוצר בודד? הציגו אותו כקבוצה

  מוצרים בודדים זה אולי משהו שנמכר בלי בעיה בסופרים או בחנויות ענק שהמחיר הזול הוא מה שמושך אנשים אליהם ולא איכות. אם יש לכם מוצרים בודדים בחנות נסו לקבץ אותם לקבוצות על מנת להגדיל את הנוכחות שלהם והבליט אותם על הסטנדים בצורה מרשימה. אתם יכולים לקבץ את כל המוצרים על אותו מתקן תצוגה במידה והם למשל קשורים לאותו התחום (למשל כל כלי הקפה והתה) או אפילו לקבץ מוצרים שונים על פי הצבעים שלהם.

  אם החלטתם ללכת על אופציית הצבעים אז קחו בחשבון כי הצבעים המוכרים והבולטים ביותר בחנויות הם אדום, לבן ושחור. אבל לעולם אל תייצרו תצוגה מונוכרומטית כי העין רוצה ריגושים!

 • חד קרן בחלון הראווה

  חפשו את הדבר ההזוי ביותר והלא קשור ביותר שאתם יכולים לחשוב עליו ושימו אותו בחלון הראווה. הדבר הזה ישמש כאביזר עליו תוכלו להלביש את כל התצוגה אבל המטרה המרכזית שלו היא למשוך את תשומת הלב של העוברים ושבים ברחוב. המטרה היא שמי שחולף ומביט בסטנדים או במתקני התצוגה עליהם יש דברים מיוחדים ישאל את עצמו למה זה שם וכנראה גם יכנס פנימה לבדוק בעצמו.

4 דרכים להבליט מוצר עם סטנדים לתצוגה

מתקני תצוגה וסטנדים שעושים את ההבדל

כמובן שיש עוד המון שיטות ודרכים נוספות למשוך תשומת לב של העוברים והשבים ויש גם את כל האלמנט של פסיכולוגית הצריכה ששווה לכם להתמקד ולהתמקצע בו על מנת להבין כיצד לשכנע אנשים להפוך ללקוחות מבלי ללחוץ אותם לפינה בצורה לא נעימה.
אם אתם מחפשים את המקום המושלם לרכוש מתקני תצוגה או סטנדים לחנויות שלא רק שיעשו את העבודה הפונקציונלית אלא גם יסייעו לכם להגדיל מכירות אז צרו עמנו קשר בריג'נסי עוד היום ונשמח להציע לכם פתרונות תצוגה מתקדמים ומוכחים. חייגו אלינו ל 072-3341120

 

5 (100%) 1 vote
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *