איך למצוא פתרונות תצוגה לחנות

חנויות בגדים הן אחד מסוגי החנויות הקשים ביותר לעיצוב ופיצוח. קיימים כל כך הרבה טרנדים שמשתנים בתדירות גבוהה כל כך עד שנדמה שאין דרך להיות עם אצבע על הדופק. בדיוק מהסיבה הזאת יצאנו לבדוק האם ישנה דרך לעצב את חנות הבגדים בצורה נוחה אך כזו שתניב רווחים, ומהשאלה הזו גם מצאנו כמה שיטות שייסיעו לכם לבחור סטנדים לתצוגה וציוד לחנויות בגדים שיישארו רלוונטיים וטרנדים לאורך זמן.

ההשפעה של מידוף החנות על הלקוחות

סטנדים לבגדים בחנויות בגדיםבבואנו לעצב חנות בגדים עלינו להביא בחשבון גורמים רבים לאין שעור. החל בעיצוב התאורה, דרך ההחלטה על אילו סטנדים לתצוגה נבחר ואיפה נמקם אותם, ועד החשיבה על מסע הלקוח האולטימטיבי. כחברה שתמתחה בפתרונות מידוף אנחנו לא נתעסק באלמנטים האחרים, אז אף על פי שגם להם יש השפעה אנחנו נסקור רק את ההשפעה שיש לפתרונות מידוף מתקדמים על הלקוח ועל סידור החנות.

פתיחה של חנות בגדים היא עניין שבשגרה בעבור בעלי עסקים רבים. לאחר חנויות שמוכרות מזון, חנויות הבגדים הן העסק הנפוץ בישראל. לכן זה גם לא מפתיע שקצב הסגירה של חנויות הבגדים הוא גבוהה משאר העסקים. המקום שבו מרבית בעלי החנויות נופלים בו, הוא התכנון העיצובי של החנות. לא רבים מעניקים את כובד הראש הראוי לנושא זה, במקום זאת הם בוחרים בעיצוב גנרי העלול לפגוע בהצלחת המכירות שלהם.

המראה הראשוני שבו ייתקל הלקוח יכריע מראש האם הוא ירכוש או לא. זה אומר שעליכם לוודא שבכל צעד של הלקוח הוא מרגיש את הערכים שאתם רוצים להעביר לו. כדי ליישם את הויזואליה של החנות בצורה מקסימילית עליכם להשקיע בכל פרט ופרט בחנות ולא ציוד לחנויות בגדים ללא מחשבה מוקדמת. השקיעו בחלון ראווה שימשוך אליו אנשים אך גם יותיר להם הצצה פנימה, אל החנות שלכם. פנים החנות צריך להידמות לפנטזיה של אוהבי הבגדים, תנו ללקוח שלכם תחושה של יוקרה לצד בהילות ונחיצות. שילוב האלמנטים האלו יסייע ללקוח לבצע רכישה בלי שירגיש שדוחקים בו.

בחנויות בגדים ישנה חשיבות עליונה לבחירת הציוד המתאים ובהתאמת התצוגה לקולקצייה החדשה, או הטרנד הלוהט. אחד מהפתרונות היעילים ביותר, שמסייע לכם להציג את הבגדים בצורה מושכת, אך כזו שניתנת לשינוי קבוע, הוא לא אחר מאשר קיר מחורץ. מדובר על אחד מפתרונות המידוף הוותיקים ביותר בארסנל, אך בכזה שהוורסיטיליות שלו היא כה גדולה עד שאין דבר שלא ניתן לעצב באמצעותו.

איך לבחור סטנדים לתצוגה לחנות הבגדים שלך

עוד לפני שתבחרו את הסטנדים לתצוגה שיהוו את עמוד השדרה של חנות הבגדים שלכם, עליכם לחשוב על קונספט. גם אם הקונספט שלכם הוא אקלקטי ומשתנה, חשוב שיהיה לכם בסיס שיאפשר את השינויים האלו בצורה פשוטה, נוחה ומושכת. הרבה מעצבי חנויות בוחרים לעבוד עם פלטות או אס בי, הסיבות לכך הן רבות אך עיקרן הוא הוורסטיאליות ועמידותו הגבוהה, במיוחד בהתחשב למכירו.

לאחר שיש לכם קונספט ראשוני, עליכם להתחיל לתכנן את החנות שלכם בצורה ויזואלית. קחו דף ועט וציירו את החנות כמפה שמובילה את הלקוח מדלת הכניסה אל המוצר הספציפי שהוא רוצה, כדי לדייק את ההליך הזה מומלץ לבצע מחקר שוק ולאפיין את קהל היעד שלכם, זה יסייע לכם רבות בהבנה האם לבחור בקיר מחורץ או פלטת או אס בי. ברגע שבידכם ההבנה העמוקה של החנות, כולל הלקוחות והרעיון המרכזי שמאחורי החנות, התאמה של סטנדים לתצוגה היא רק שאלה של היצע.

נסו לבחור סטנדים שיאפשרו ללקוחות לחוש את הבגדים, זיכרו שהלקוח הישראלי לא אוהב להיות פראייר ואחד הדברים שמסמנים את זה היא חוסר היכולת לחוש את הבגד לפני הרכישה. כל סטנד יעניק לכם יתרונות וחסרונות אחרים, אנו ממליצים להתייעץ עם אחד היועצים שלנו בריג'נסי שיוכל לסייע לכם בבחירה המתאימה ביותר בעבור חנות הבגדים שלכם.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.