המשפט הבא תמיד נכון –  אף פעם אין מספיק מקום בארון לכל האקססוריז! איפה מאפסנים את החגורות, התיקים, השעונים, התכשיטים ואפילו הנעליים? האם נכון לשלהב את כולם בארון ואם כן, היכן? מומחי העיצוב של ריג'נסי מביאים לכם סדרת טיפים לארגון אקססוריז בארון:

תכשיטים ושעונים – בקופסאות לפי נושאים

אין  מנוס – חייבים לייצר סדר מופתי בארון לצורך נגישות מקסימלית של כל פריט. זה הבסיס ממנו מומלץ שתתחילו לארגן את הפריטים שלכם. בין אם מדובר בארון סגור, או בחדר ארונות מרהיב ומעוצב, את כל התכשיטים מומלץ לאפסן בקופסאות ייעודיות לפי תחומים – שרשאות, סיכות, טבעות וכיו"ב.

אחידות תמיד נמצחת, אבל במקרה זה, מתנו את הצורך לרכוש קוספאות תואמות וייחדו  לכל קטגוריה של תכשיטים, קופסה נפרדת  במראה עיצובי שונה, על מנת שתוכלו להפריד ולזהות מה בתוך הקופסאות בעודן סגורות. טיפ למתקדמים – קופסאות שקופות! ניתן לרכוש קופסאות פלסטיק  שקופות יפיפיות, כך שתמיד תוכלו לראות את הפריטים בהן.

נעליים – לא ביחד עם הבגדים

על אף שזה מפתה לנצל את החלל המרווח שיש לרוב בחדרי ארונות לפי דרישה, הנחת הנעליים ביחד עם הבגדים, אינה מומלצת. לרוב תגלו כי נוצר ריח לא נעים ולא תמיד סוליית הנעל נקייה דיה כדי לעמוד בחלל משותף עם בגד.

ההמלצה שלנו-  השתמשו במגירות נעליים או הקדישו חלק נפרד בחדר הארונות למתחם נעליים סגור עם פתחי אוורור המונח בחדר הארונות. פשוט שאלו אותנו ונשמח להמליץ לכם על מגוון פתרונות.

למי שאין אפשרות לחדר ארונות מרווח, ההמלצה שלנו היא לרכז את הנעליים בארון נפרד בחלל אחר בבית. סדרו אותם בארונות נעליים שניתן לרכוש ברשתות השונות והקפידו על סדר.

חגורות ועניבות – מגולגלות במגירה או בקופסה

דרך מעולה לסדר חגורות ועניבות, היא פשוט לגלגל אותן ולהניח אותן במגירה פנימית, או אם תרצו בסלסלה המונחת על מדף. בצורה כזו תצוגת החגורות נגישה וברורה לעין ותוכלו להבטיח שלא תפספסו אף פריט.

צעיפים – קפלו אותם כמו בגדים

מי מבינינו שאוהבים להתהדר בשלל צעיפים, וודאי יודעים כי התליה שלהם, תופסת מקום מיותר בחללי התלייה. ההמלצה שלנו – קפלו את הצעיפים והניחו אותם במדף ייעודי.

בשמים, קרמים ושאר נוזלים- מחוץ לארון!

הוציאו את כל מה  שמכיל נוזל ואל תאפסנו בארון בשמים, קרמים ומשחות. הארון חייב להיו אטום ללחות בכל עת ומספיק תאונה קטנה אחת של דליפה מבושם, כדי לפגוע בארון או במדפים. את הבשמים והקרמים- שמרו לחדר הרחצה.

הגדירו מראש!

לבסוף,  הגדירו מראש כשני מדפים לאקססוריז ותראו כמה מקום תוכלו לקבל בתכנון נכון של כל ההמלצות הללו,  עם קופסאות שונות – אותן תוכלו אף להערים זו על גבי זו  וקיפול פריטים שתופסים נפח.

 

יש לכם שאלה? מוזמנים להתייעץ עם מעצבי חדרי הארונות של ריג'נסי

קבוצת ריג'נסי מובילה בפתרונות תצוגה לחנויות בגדים. אנו מנגישים  לצרכן הפרטי חדרי ארונות מרהיבים ומעוצבים, ממש כמו בחנות, בהתאמה אישית ובמודולריות מלאה.

כל החידושים שאפילו לא ידעתם שהם אפשריים…

לרשותכם מגוון פתרונות תצוגה מתקדמים לתצוגת בגדים נגישה מכל מקום, תלייה פרונטלית של הבגד, אפשרות לשינוי מודולרי של מגירות ומדפים, לסיבוב הפריטים, שליפה מגבהים שונים ועוד.

בצד חידושים אלה תמצאו עיצוב מותאם אישית לכל סגנון  – לוק מודרני, תעשייתי, אקלטקי, בוהו שיק ועוד ועוד.

הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת הדמיה של חדר הארונות שלכם –

מלאו פרטיכם בטופס בראש העמוד מצד שמאל או פשוט התקשרו לייעוץ

072-334-1145

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.