פתרונות קידום מכירות

 

על מנת למקסם את חווית הלקוח בעודו צועד בחנות יש צורך הכרחי בהבנה של תהליכי החשיבה של הצרכן, מעל הכל הצרכן רוצה להבין מול מי הוא עומד ומה מצפה לו.

גם אם תשקיעו אנרגיה ותרימו את מבצע קידום המכירות הטוב בהיסטוריה, מבלי שתציגו אותו בצורה הנכונה הלקוח פשוט לא ידע שהוא קיים.
כאן אנחנו בריג’נסי נכנסים לתמונה ומציעים לכם מגוון של פתרונות תצוגה המותאמים במיוחד לקידום מכירות.

שילוט מדפים, שילוט ג’ל, שלטי קיר. אלו רק חלק קטן מהמגוון העצום של האפשרויות המחכות לכם אצלנו, היכנסו עוד היום או צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם ולסייע בהתאמת הפתרון המושלם בעבור הצרכים שלכם.

ssca_sys_kdbanner

קידום
מכירותמוצרי תצוגה לקידום מכירות

למה אנשים קונים?
בנקודת המכירה עצמה אנחנו חייבים להיות אפקטיבים ולייצר אצל הצרכן צורך חדש, רצון חדש, משהו בו לא הבחין עד כה והתעורר אצלו תוך כדי קנייה.
שימוש באמצעי קידום מכירות בתוך נקודת המכירה הוא חלק מאד חשוב בתהליך של עידוד צרכנים לרכישה, ופעמים רבות רכישה אימפולסיבית
הנעשית תוך כדי “תנועה” – החלטה רגעית ולא מתוכננת מראש. מוצרי תצוגה לקידום מכירות הם חלק ממערך השיווק ומשלימים את מהלך הפנייה
לצרכנים הכולל, בחנות ומחוצה לה. מערכות אלה מגדילות את האפקטיביות של המכירות באופן משמעותי.

מערכות תצוגה לקידום מכירות של קבוצת ריג’נסי כוללות:

 שילוט ג’ל – שילוט מיוחד, נדבק בקלות על כל משטח, מתאים מאד לחלונות ראווה ומתקני תצוגה שונים בחנות. החלפת ההדפסה מתבצעת בקלות רבה, ניתן להחליף את השילוט הפנימי מספר רב של פעמים.

שילוט לקירמגוון מתקני תצוגה ומיתלים לתצוגה, מהתלבשים על גבי מתקני תצוגה מחורצים, כמו כפתורים ולוחות מחורצים או לוחות מיקס מיקס. למיתלים אלו נוספים תאי פרספקס להכנסת השילוט עצמו, הניתן להחלפה באופן עצמאי ומידי לפי הצורך השיווקי.

שילוט למדףשילוטים שונים למדפי עץ או זכוכית שלהם יש תוספת תאי פרספקס בגדלים שונים משמשים לשילוט קד”מ, מחירים, מבצעים, הודעות שונות – אלו הםהמאמצים
למשיכת תשומת הלב של הצרכן אל המוצר או המבצע החדש.

מעמדי שולחןהם חלק ממערכות התצוגה לקידום מכירות, מגיעים בגבהים וגדלים שונים, מתחברים לתאי פרספקס בגדלים שונים לתצוגת
שילוט בנקודת מכירה. המעמדים הללו מתאימים לדלפקי מכירה, לסטנדים שונים לבגדים, נעלים, קטלוגים ועוד, לעמדת קופות ,שולחנות אמצע שונים, במות  ומדפים שונים.

חייג עכשיו 072-334-1120

  שם

  טלפון
  דוא"ל
  נושא

  האם תרצה לקבל למייל טיפים, מבצעים והטבות?
  כןלא

   

  Call Now Button העתיקו למקלדת סגרו סקריפט מורחב